Hawaii Günlükleri

Hawaii Günlükleri

Yazar:

ISBN :9786258446418  

Kategori : Gezi / Ülkeler / Kentler, Kişisel Gelişim

Yayınevi : Müptela

Etiket Fiyatı :   200.00 TL140.00 TL

“Hawaii Günlükleri” potansiyelini açığa çıkarmak için sırt çantasıyla yola koyulan ve kendini haritada yerini bile bilmediği Hawaii’de bulan Büşra Mavi Coşgun’un adadaki üç ayını anlattığı günlüklerinden oluşuyor.

Etiket Fiyatı : 200.00 TL
140.00 TL
Adet Okuma Listeme Ekle
%100 İade Garantisi Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Yayın Tarihi :  Şubat 2023

ISBN :  9786258446418

Sayfa Sayısı :  232

Ölçüleri :  13,5*21

Kapak Tipi :  Karton Kapak

“Ben sevgi dolu, yarınları olmayan, okyanuslarla, ormanlarla, dansla, müzikle yaşayan ve sihre inanan insanlarla dolu bir dünya hayal etmiştim. Ve Hawaii’yi buldum…

Buraya geldikten sonra anladım ki periler, vampirler, kurt adamlar ve daha niceleri gerçek. Biliyordum! Küçükken sihir yapmaya çalıştığımda kimse inanmazdı, hep yalnız hissederdim. Şimdiyse masal diyarlarını, cadıları, büyücüleri, melekleri buldum! Şükürler olsun ki burada bulduğum tüm hazineleri, buradan kendi ülkeme kadar açtığım bir ışık kanalıyla paylaştım! Anlattım, gösterdim, insanları bu büyülü adanın sihrine ortak ettim. Ve bu sayede kendi ülkemde ışık dolu bir ailem daha oldu… Onlar da benim gibi yalnız hissediyorlardı ama artık birbirimizi bulduk…”

“Hawaii Günlükleri” potansiyelini açığa çıkarmak için sırt çantasıyla yola koyulan ve kendini haritada yerini bile bilmediği Hawaii’de bulan Büşra Mavi Coşgun’un adadaki üç ayını anlattığı günlüklerinden oluşuyor. Yazar yaşadığı dönüşümün, duygularıyla yüzleşerek kendi varoluşuna yakınlaşmasının ve şifa ruhuna erişmesinin hikâyesini samimiyetle anlatıyor.

Her günlük sayfasının sonunda verilen QR kodlarla, anlatılan hikâyeye dair fotoğraf ve videoları görme şansına sahip olacaksınız.

Bu kitabın her satırında yaşamın kutlanması gereken bir hediye olduğunu tekrar tekrar hissedecek ve yağan yağmura, ışıldayan güneşe, gökteki yıldızlara, kâinatın tüm mucizelerine farklı bir yürekle bakmaya başlayacaksınız.

Benzer Kitaplar

Hawaii Günlükleri 2

Hawaii Günlükleri 2

Büşra Mavi Coşgun

129.50 TL 185.00 TL